Mecz między Estac Troyes oraz Nantes na obiekcie Stade de l'Aube dnia 2022-03-12 20:00: wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Estac Troyes i Nantes zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-12 20:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes oraz Nantes.

Gole strzelali: I. Ugbo 43' 1-0 X. Chavalerin

Żółte kartki Estac Troyes: Abdu Conte 47'

Żółte kartki Nantes: Moses Simon 63'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Reims oraz Monaco natomiast Nantes podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Stade Brestois 29.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Abdu Conte Moses Simon niejednokrotnie zapewniły kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Systematycznie obserwujemy spektakularne asysty oraz bramki, brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że mecze męczą fana. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić spotkania sportowe ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Estac Troyes i Nantes z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.